• Tematická exkurzia Praha 2018

• V dňoch 5. – 7. 4. 2018 sa žiaci IV.HA a III.A spolu s pedagógmi zúčastnili exkurzie v Prahe. Počas pobytu v Prahe sme navštívili Vysokú školu hotelovú v Prahe, kde sa žiaci dozvedeli o možnostiach vysokoškolského štúdia vo svojom odbore. Zároveň nám Praha ponúkla možnosť zažiť cestovný ruch veľkomesta. Krásnu prírodu sme na pár dní zamenili za krásne historické mesto, ktoré nám ponúkalo nekonečné možnosti poznávania. Počas pár dní sme videli množstvo historických pamiatok: Pražský hrad, Karlov most, Staromestské námestie či Prašnú bránu. Zároveň sme zažili chuť veľkomesta, videli sme Prahu z vtáčej perspektívy Petřínskej rozhledny a neodradilo nás ani 299 schodov. Zabavili sme sa aj v Zrkadlovom bludisku. Navštívili sme aj Pražskú ZOO, Múzeum voskových figurín a Múzeum mučenia.

Exkurziu sme zavŕšili na Václavskom námestí, kde sme sa so stovežatou Prahou rozlúčili.Viac fotogaléria..