• GASTROŠKOLA 3/3

• Posledný deň GASTROŠKOLY si naši zvedavci poriadne užili. Bojovali a snažili sa získať body pre svoj tím do poslednej chvíle. V závere prebehlo vyhodnotenie súťaží.

Pán riaditeľ odovzdal účastnícke listy a malú pozornosť od SOŠ hotelová všetkým žiakom.

Veríme, že gastroškoláci sa nielen zabavili ale aj niečo nové naučili.

Už teraz sa tešíme na GASTROŠKOLU 2022!

• 2/3 GASTROŠKOLA - pre zvedavcov, ktorí sa radi dozvedia viac

• Naši "Gastroškoláci" pokračovali vzdelávaním, tvorivosťou a pohybom za krásneho slnečného počasia.

Namiešali si rôzne drinky. Pripravili si záhradnú párty, na ktorej si pochutnali na špecialitách, ktoré si sami pripravili. Svoju silu si zmerali nielen v preťahovaní lanom. No vyskúšali si aj kreslenie do speneného mlieka.

KTO SA VEĽA PÝTA, TAK AJ VEĽA VIE.

Na zvedavé otázky z oblasti gastronómie im zodpovedal Vladimír Koč - tréner v Tatra Coffe Academy.

• GASTRONÓMIA 🍱ŠPORT🤾🏻‍♀️ ZÁBAVA🤹🏻

• Po úspešnom nultom ročníku GASTROŠKOLY sme opäť privítali žiakov základných škôl v SOŠ hotelovej Vysoké Tatry.

Projekt GASTROŠKOLA sa zameriava na prezentáciu gastronómie medzi mladými vo veku 10 až 15 rokov, aby pochopili, že moderná gastronómia nie len o uspokojení základnej potreby - hladu, ale o vytvorení nezabudnuteľného gurmánskeho a spoločenského zážitku.

Tento ročník sme obohatili aj o športové aktivity v krásnom prostredí Vysokých Tatier.

Pre žiakov základných škôl máme na každý deň pripravené aj prekvapenie v podobe stretnutia sa s významnými osobnosťami z rôznych oblastí.

Dnes nás poctili návštevou MASTRI SVETA V HOKEJBALE - náš absolvent Boris Oravec a Radovan Dejneka.

Sledujte náš projekt GASTROŠKOLA i naďalej.