• Prezentácia školy na burzách SOŠ v Poprade, Kežmarku a Levoči

• Stredná odborná škola Horný Smokovec sa aj tento rok zúčastnila burzy SOŠ, a to v troch okresných mestách. V Poprade 10.11. 2017 a 15.11.2017 súbežne v Kežmarku a Levoči.Naši žiaci prezentovali školu pod odborným vedením výchovnej poradkyne, učiteľov a majstrov odbornej výchovy a to ukážkami a zručnosťami, ktoré doposiaľ nadobudli počas štúdia u nás.Vôna flámbovanych palaciniek, či opekaného mäsa formou barbecue rozvoniavali a lákali návštevníkov burzy. Nechýbali ani čerstvo upečené domáce štrúdle, koláče a škvarkové pagáče. Nebolo to však len o hodovaní, návštevníci získali bohaté informácie o možností štúdia u nás v škole. Aj takýmto spôsom sme sa snažili zaujať a spríjemniť deň budúcim uchádzačom, ktorí mohli našu školu  tak  aj trochu ochutnať...Nápaditosť a kreativita si prišli  na svoje, a to ukážkami carvingu - vykrajovanie do ovocia a zeleniny. Účasť žiakov 9.ročníka základných škôl bola z nášho pohľadu pomerne vysoká, o čom svedčí aj záujem či odhodlanie isť k nám študovať. Ďakujeme pedagógom a žiakom, ktorí prezentovali Strednú odbornú školu Horný Smokovec a budúcim uchádzačom prajeme veľa štastia na príjimacích pohovoroch, ktoré sú vstupnou bránou na strednú školu.

.